1700 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVASıkça Sorulan Sorular

Sitenizden alışveriş yapabilmek için üye olmak gerekli midir?

Alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir, dilerseniz sayfanın üstündeki "Kaydol" butonundan üye olabilirsiniz.

Ürünlerin malzemesi nedir?

Tüm ürünlerimiz 925 ayar gümüştür. Rose ve gold olanlar altın kaplamayla renklendirilmiştir.

Ürünlerde kararma olur mu?

Ürünlerimiz ithaldir, kararmaya karşı koruyucu rodyum ile kaplanmışlardır. Ürün ile denize veya havuza girmemenizi, çamaşır suyu, parfüm gibi kimyasallardan korumanızı ve kullanmadığınız zaman kutusunda saklamanızı öneriyoruz. Böylelikle ürünlerimizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Gümüşün en önemli avantajı istediğiniz zaman kaplama renginde değişiklik veya parlatma bakımının yapılabilmesidir. Bu sayede ürününüzü yenileyebilir, ilk günkü parlaklığa ulaşabilirsiniz.

Yüzük bedenimi nasıl belirleyebilirim?

Eğer yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız, basit bir yöntemle yüzük ölçünüzü belirleyebiliriz. Almayı düşündüğünüz yüzüğü takacağınız parmağınıza göre kullandığınız bir yüzük varsa, yüzüğün aşağıdaki görseldeki gibi, bir cetvel yardımı ile kendi kalınlığını almadan, içten içe çapını ölçün. Tam ortasından en geniş kısmını ölçtüğünüze emin olun. Yüzük çapınıza aşağıdaki tabloda tekabül eden numara ölçünüzdür. Bu ölçüler dışında bir değer bulduysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

                   

 

 

 

 

Ürünün rengini değiştirebiliyor musunuz?

Almayı düşündüğünüz ürün, istediğiniz renkte mevcut değilse bizimle iletişime geçerek, ürünün renk değişimine uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.