1700 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVAÖdeme ve Güvenlik

Kredi Kartı:

İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlerinizde ödemelerinizi, 23.000’den fazla bireysel ve kurumsal satıcıya ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan iyzico sanal pos güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Axess, BankkartCombo, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf, World kartlarıyla 8 takside kadar (vade farklı) ödeme seçeneğiniz bulunmaktadır.

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Alışverişinizin güvenliği ve gizliliği 3D Secure ve SSL (Secure Socket Layers) teknolojisini ile sağlanmaktadır. iyzico, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry)-DSS (Data Security Standard) 1. Seviye sertifikasına sahiptir. PCI-DSS sertifikalı hizmeti sayesinde de veri güvenliğiz eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Kullandığınız kartınızın bilgileri 128 bit SSL protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya gönderilir. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alısverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmiş olur. 

Havale / EFT:

Havale ya da EFT yapmayı tercih ederseniz, info@sarasjewels.com.tr adresine veya +90 542 775 39 35 Whatsapp hattına almak istediğiniz ürünün ekran görüntüsünü yollayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size banka bilgilerimizi iletecektir.

Kapıda Ödeme:

Kapıda ödeme anlaşmamız bulunmamaktadır.